top of page

BOOTCAMP

dron grafika Stm-academy

Intensywny program szkoleniowy skierowany do osób, które chcą zdobyć umiejętności i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Program ten ma na celu przygotowanie uczestników do pracy jako specjaliści w dziedzinie cyberbezpieczeństwa poprzez nauczanie teorii oraz praktycznych umiejętności.

W ofercie mamy dwa rodzaje szkoleń: bezpieczeństwo aplikacji WWW oraz bezpieczeństwo sieci i infrastruktury. Każde szkolenie ma wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa. 

Szkolenie trwa 6 dni (w weekendy) i odbywa się stacjonarnie w naszej siedzibie.

Zajęcia odbywają się w sali wyposażonej w niezbędny sprzęt dla każdego uczestnika. Na każdą grupę przypada dwóch wykładowców - główny oraz wspomagający. Grupy mogą liczyć nie więcej niż 20 osób.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie typu cyber range - Hacking Dept. Będziesz miał do niej dostęp 24h/7 w trakcie szkolenia oraz 30 dni po ukończeniu kursu.

Warunkiem wzięcia udziału w STM Academy jest krótki egzamin wstępny, żebyśmy wiedzieli, że poradzisz sobie na naszych zajęciach.

Po ukończeniu kursu odbędzie się egzamin końcowy, po którym otrzymasz certyfikat ukończenia kursu Cybersecurity w STM Academy.

Po ukończeniu bootcampu uczestnicy powinni być przygotowani do podjęcia pracy jako specjaliści w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Szkolenie zawiera wprowadzenie konceptów poruszanych w trakcie szkolenia. Omówienie metodyk i standardów kierowanych zarówno do pentesterów, jak i programistów oraz administratorów. Wyrównanie poziomu pojęciowego. Ćwiczenia praktyczne mające na celu zbudowanie umiejętności przydatnych na innych szkoleniach.

zdobywanie szczytow cyberbezpieczeństwa Stm-academy
studenci Stm-academy

BEZPIECZEŃSTWO APLIKACJI WWW 

Szkolenie skoncentrowane na aplikacjach internetowych. Wyjaśnia szczegółowo wszystkie najpopularniejsze błędy programistyczne, które można znaleźć w aplikacjach internetowych. 

BEZPIECZEŃSTWO SIECI I INFRASTRUKTURY

Szkolenia skoncentrowane są na skanowaniu sieci i wykrywaniu podatnych na ataki usług. Obejmuje różne sposoby zdalnego wykonywania poleceń na serwerach i techniki eskalacji uprawnień, które mogą być używane do uzyskiwania dostępu do kont administracyjnych. 

Zgłoś się do nas!

Dziękujemy za zgłoszenie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu:

Zostałam/em poinformowany, że podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale konieczne dla odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest STM Academy Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 16a, 02-092 Warszawa. Klauzulę Informacyjną znajdziesz na stronie

bottom of page