top of page
zdobywanie szczytow cyberbezpieczeństwa stm-academy

NOWY WYMIAR EDUKACJI BEZPIECZEŃSTWA OFENSYWNEGO

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW

Dostęp do autorskiej platformy "HackingDept" typu cyber range dostępna 24h/7 w trakcie szkolenia oraz 15 dni po ukończeniu kursu.

Szansa uczestnictwa studentów w symulowanych testach penetracyjnych.

Szansa uczestnictwa studentów w zawodach CTF (Capture The Flag).

Przygotowanie do pozyskania certyfikatu branżowego.

Propozycja zatrudnienia w organizacjach należących do patronatów akademii.

dron cyberbezpieczeństwa stm-academy
grafika Stm-academy

PLATFORMA
HACKINGDEPT

hackingdept box

HackingDept jest platformą szkoleniową, stworzoną przez członków dwóch utytułowanych, elitarnych polskich grup CTF z absolutnej światowej czołówki: Dragon Sector (zwycięzca światowej klasyfikacji CTF-time w latach 2018 i 2019) i p4 (sklasyfikowany na miejscach trzecim i czwartym w tym rankingu).

HackingDept to przeznaczone do atakowania środowisko informatyczne organizacji, zaprojektowane z myślą o szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa ofensywnego IT. Zostało skonstruowane za pomocą technologii wirtualizacyjnej, zintegrowanej z fizycznymi urządzeniami stosowanymi podczas ataków. HackingDept połączono zarówno z infrastrukturą aplikacyjną jak i telekomunikacyjną, co zostało uwzględnione w spójnych scenariuszach treningowych.

Uczymy, w jaki sposób praktycznie przeprowadzać najnowsze ataki na zdywersyfikowane środowiska po to, aby w trakcie realnego ataku na organizację odpowiednio zareagować.

Biuro STM Academy

Nasza sala wykładowa jest wyposażona w nowoczesny sprzęt niezbędny do nauki. Biuro mieści się na campusie Business Garden przy ul. Żwirki i Wigury 16a.

REALNE KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW
KURSU CYBERBEZPIECZEŃSTWA

ROZWINIĘCIE SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

Studia w STM Academy dostarczają wiedzy na temat zagrożeń cybernetycznych, metod i narzędzi używanych przez hakerów, sposobów ochrony przed atakami i wiele więcej. Uczestnicy zdobywają specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które są potrzebne w dzisiejszych czasach, gdy cyberbezpieczeństwo jest kluczowe dla wielu organizacji.

WYSOKIE PERSPEKTYWY ZAWODOWE

Zdobyta wiedza i umiejętności są bardzo cenne na rynku pracy. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele organizacji i instytucji stawia na cyberbezpieczeństwo, absolwenci naszej akademii mają wysokie perspektywy na rynku pracy.

WYSOKIE ZAROBKI

Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa mają wysokie zarobki. Według raportu firmy PwC, wynagrodzenie specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa jest o 15-20% wyższe niż średnia płaca w branży IT.

ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA W SIECI

Studenci akademii cyberbezpieczeństwa uczą się metod ochrony przed atakami hakerskimi i zagrożeniami w sieci. W ten sposób mogą pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa w sieci, zarówno dla instytucji, w których pracują, jak i dla swoich prywatnych urządzeń.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Studenci STM Academy spotykają się z innymi specjalistami ds. cyberbezpieczeństwa, co pozwala na wymianę doświadczeń, omówienie problemów i nowych rozwiązań w tej dziedzinie.

2 STM Academy Mural do a4_edited.jpg

ZAPISZ SIĘ!

Wypełnij nasz formularz, a odezwiemy się do ciebie jak najszybciej.

SZTUKA W NASZYM BIURZE

bottom of page